Wakacje 2020 w górach - wybierz, co Ci pasuje!

Wakacje 2020 w górach - wybierz, co Ci pasuje!

  • Admin

Biuro podróży NH1 przygotowało wyjątkową ofertę na wakacje 2020. Polecamy wakacyjne wycieczki w góry, gdzie odpoczniesz i poznasz nasze piękne polskie góry jeszcze lepiej. A wszystko w promocyjnych cenach. Cokolwiek wybierzesz z naszej oferty – będziesz zachwycony!

Polskie góry, Bieszczady i Tatry, kuszą swoim pięknem i zachwycają o każdej porze roku. Wakacje w polskich górach to świetny wybór, a my dodatkowo dajemy wybór kilku ofert wakacyjnych o zróżnicowanym programie.

Cokolwiek wybierzesz – z wakacji w górach wrócisz zachwycony!

 

WAKACJE W BIESZCZADACH – AKTYWNY WYPOCZYNEK W KONTAKCIE Z NATURĄ

 

Wszyscy znamy hasło „rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”. My proponujemy, żeby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, ale nie na stałe, ale na 6 wakacyjnych dni.

Te 6 dni wystarczy, aby nie tylko wypocząć, ale też poznać z bliska wyjątkowe góry, jakimi są Bieszczady.

Zwiedzamy Bieszczady, czyli przemierzamy atrakcyjne szlaki, zdobywamy malownicze szczyty, podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki, a do domu przywozimy naładowane akumulatory, niezapomniane wspomnienia i mnóstwo zdjęć w aparacie.

Jak będziecie się pakować na wakacje w Bieszczadach, to zabierzcie pojemną kartę pamięci albo dysk zewnętrzny. Widoki będą takie, że będzie pstrykać fotki jak japońscy turyści :)

Tutaj poznacie szczegółowy plan: WAKACJE W BIESZCZADACH 2020


wakacje 2020 bieszczady 

 

WAKACJE 2020 W TATRACH – SZLAKI, SZCZYTY, JASKINIE, STAWY I WIELE INNYCH ATRAKCJI

 

Wydawać się może, że nasze piękne Tatry, z których my Polacy jesteśmy tak dumni, są już świetne znane i przebyte wzdłuż i wszerz. Nie do końca tak jest.

Biuro podróży NH1 tak ułożyło program wakacji w Tatrach, aby zaskoczyć nawet stałych bywalców Tatr.

Będziemy nie tylko zwiedzać piękne szlaki i podziwiać cudowne szczyty i doliny tatrzańskie. Zajrzymy do muzeum, odwiedzimy pomniki, popływamy w basenach termalnych, staniemy nad brzegiem tatrzańskich stawów i zajrzymy do jaskini. Poznamy też jedną tragiczną historię – wypadku śmigłowca TOPR z 1994 roku.

Nocować będziemy w Tatrzańskiej Rezydencji pod Brzyzkiem, gdzie czekać będą na nas komfortowe pokoje. Na koniec dnia będą ogniska i zabawa przy góralskiej muzyce na żywo. Takie wakacje w Tatrach zapamiętacie na długo!

Kliknij, poznaj szczegóły i zarezerwuj miejsca już dziś: WAKACJE W TATRACH 2020


 wakacje tatry 2020


I TY MOŻESZ BYĆ GÓRALEM!

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być góralem, mieszkać w górskiej chacie, wypasać owce, robić górskie serki i przemierzać hale? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Was!

Biuro podróży NH1 zaprasza w Pieniny, gdzie wcielicie się w górali, będziecie robić własne serki owcze i rozpalać ognisko bez użycia zapałek i podpałki.

Ponadto w programie spacery nad pobliski Zalew Czorsztyński i do Wąwozu Szopczańskiego.

Ta oferta jest dla osób, które w wakacje 2020 chcą zobaczyć więcej i wybierają więcej, ale krótszych wycieczek.

Poznaj program: WCIEL SIĘ W GÓRALA – WYCIECZKA W PIENINY

 


 

TATRZAŃSKA REZYDENCJA POD BRZYZKIEM W PROMOCJI

 

Tatrzańska Rezydencja pod Bryzkiem to niezwykłe miejsce w Zakopanem, gdzie można fantastycznie spędzić kilka wolnych dni. Wszędzie jest blisko! W rezydencji są wszelkie wygody, a wokół piękne góry!

Pokoje w Tatrzańskiej Rezydencji pod Bryzkiem to komfortowe i tanie noclegi w Tatrach, które oferują wszystko, czego szuka wymagający turysta.

Mamy dla Was specjalną promocję na pobyt 3-dniowy! Dostajecie gratis 4. dzień!

To oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla turystów oczekujących dowozu na miejsce i opracowania programu pobytu.

Szczegóły: TATRZAŃSKA REZYDENCJA POD BRZYZKIEM – PROMOCJA NA NOCLEGI

 


 

Zapraszamy!