Leo Rojas w Operze Leśniej w Sopocie! Niesamowity artysta w lipcu oczaruje polskie wybrzeże

Leo Rojas w Operze Leśniej w Sopocie! Niesamowity artysta w lipcu oczaruje polskie wybrzeże

  • Admin
KOMUNIKAT z 21.04.2020! ZMIANA TERMINU!

Koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live Opera Leśna Sopot odbędzie się 3 października 2020 roku.

Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją, jaka panuje w kraju i na świecie, Koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live Opera Leśna Sopot 2020, zaplanowany na 04.07.2020 zostaje przeniesiony na bezpieczny termin – 03.10.2020 r.

Godzina, miejsce koncertu oraz ceny biletów pozostają bez zmian. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i zostają przeniesione na nową datę koncertu.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość.

Do zobaczenia! Zespół nH1.pl 
------------------------------------------

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie wirtuoz fletni Pana, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami. Tak będzie i tym razem na jego koncercie w Operze Leśnej w Sopocie 4 lipca 2020 roku! Kup Bilety i ciesz się wyjątkowym koncertem już dziś.


Będzie to już piąty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni, w Zakopanem, Świnoujściu, Warszawie czy Kielcach, był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie.

Etniczna i nie tylko muzyka, która chwyta za serce...

Leo Rojas zdobył sławę dzięki sukcesowi w niemieckiej wersji programu „Mam Talent”. Stało się między innymi dlatego, że nadał etnicznej muzyce swoich rodzinnych stron zupełnie nowy wymiar. Do tego dodał największe światowe hity w aranżacji na fletnię Pana – instrument, którego jest wirtuozem. Ten instrument ma niezwykłą moc wzbudzania niezapomnianych emocji, a słuchaczy przenosi w świat magii. „El Condor Pasa” czy motyw przewodni z filmu „Ostatni Mohikanin” to hity, które znają wszyscy, a Leo Rojas sprawił, że chwytają za serce bardziej niż oryginały.
Zagrał dla papieża – zagra też dla Ciebie!

W grudniu zeszłego roku Leo Rojas dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.  

Kultowy Leo w kultowej Operze Leśnej

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie artysta, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami. Tak będzie i tym razem na jego koncercie w Operze Leśnej w Sopocie 4 lipca 2020 roku! Kup bilet i ciesz się koncertem już dziś! Bilety NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band koncert live Opera Leśna, Sopot

Kup bilet i ciesz się koncertem już dziś!

Bilety w cenie promocyjnej na niezwykły koncert, można zamówić w sklepie organizatora wydarzenia NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band koncert live Opera Leśna Sopot  oraz w Operze Leśnej w Sopocie  W późniejszym okresie (Jeśli bilety nie zostaną wyprzedane) będą dostępne na największym portalu biletowym www.e-bilet.pl oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce. Liczba biletów jest ograniczona! Koncert cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Wybierz poniżej sektor i kliknij w zdjęcie, zostaniesz przekierowany na stronę zakupu biletów. 

Uwaga: Prosimy o prawidłowe wypełnienie formularza zakupu. Na podane dane w rejestracji nastąpi wysyłka zakupionych biletów listem poleconym. Opłata 10 zł (list polecony) zostanie doliczona do zamówienia. Bilety będą wysyłane od 30.04.2020 r.
Poczujesz się jak organizator z dostępem do wszystkich zakamarków OPERY LEŚNEJ i miejsc organizatora koncertu, gdzie zwykły uczestnik koncertu nie będzie miał dostępu. Będziesz mógł uczestniczyć w próbach i przygotowaniach do koncertu. W dniu koncertu razem z innym osobami z "Super VIP" będziesz miał sale wraz z napojami zimnymi i ciepłymi, z przekąskami, daniami gorącymi. Tam odpoczniesz oraz zrelaksujesz się przed koncertem. Sam koncert będziesz oglądał sektora VIP (pierwszy rząd) .Otrzymasz plakietkę ORGANIZATOR SUPER VIP. oraz wejście na AFTER PARTY po koncercie. Kup on-line
 
Więcej informacji o koncercie: 
 

Posłuchaj kilka utworów i zobacz, jak wyglądają koncerty wielkiego artysty LEO ROJAS! 

    

Koncerty Leo Rojas wyglądają tak 

 

Kilka zdjęć z koncertów Leo Rojas