Wyjazdy parodniowe za miasto, zobacz gdzie z nami pojedziesz

Wyjazdy parodniowe za miasto, zobacz gdzie z nami pojedziesz

  • Admin
Sezon letni już nadchodzi. Zobacz nasze propozycje parodniowych wypadów poza miasto. Każdy znajdzie coś dla siebie, by odskoczyć na kilka dni od codzienności w kameralnych wyjazdach. (do 20 osób) 

BŁĘDNE SKAŁY I SKALNE MIASTO

Błędne Skały i Skalne Miasto w Czechach 3 dni Zapraszamy na niezapomnianą i pełen wrażeń wyjazd trzy dniowy w Góry Stołowe. To już nasz kolejny wyjazd. Podczas wyjazdu zwiedzimy: Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Skalne Labirynty "Błędne Skały", Szczeliniec Wielki (919 m n.p.m.) Skalne miasto w Adršpach oraz wejdziemy ostatniego dnia na Śnieżkę.

Naszą bazą noclegową będzie Kudowa-Zdrój. Miejscowość uzdrowiskowa, malownicze położona w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej na zachód od Kłodzka, tuż przy granicy z Czechami. Doskonałe walory przyrodnicze i lecznicze, przepiękny park zdrojowy, bliskość Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne i ciekawe muzea, nowoczesne zaplecze sportowe oraz sąsiedztwo granicy sprawiają, że Kudowa Zdrój cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów i kuracjuszy.

zobacz daty i pełną ofertę: https://nh1.pl/produkt/9/4

JEDZIEMY DO...CZARNOBYLA 4 DNI

Czarnobyl to miejsce znane każdemu na świecie, a mało osób miało okazję je odwiedzić. Wyjazd do elektrowni w Czarnobylu pokazuje miejsce, w którym niechlubna historia spotyka się z tajemnicą, a perełka ideologii socjalistycznej  jest symbolem wielkiej tragedii mieszkańców...

W okolicach miasta Prypeć jest strefa zamknięta, ale mimo zakazów, nadal tam żyją osoby, które odmówiły przesiedlenia. Czarnobyl to niesamowita wyprawa, którą uczestnik zapamięta do końca życia. Niezliczone ilości pustych budynków, opuszczone w pośpiechu gospodarstwa rolne, wesołe miasteczko. Miasto Prypeć tętniło życiem tylko 16 lat.

Aby wziąć udział w naszej wyprawie, w dniu wyjazdu musisz mieć ukończone 18 lat i ważny paszport.

Zobacz daty i pełną ofertęhttps://nh1.pl/produkt/138/4

JEDZIEMY W ALPY, JEDŹ Z NAMI

Chcemy zabrać Cię w niezwykłą podróż, którą zapamiętasz do końca życia! W Alpy Austriackie jedziemy 17 maja 2018 r. Możesz jechać z nami... Najwyższa część Alp Austriackich to Wielkie Taury, gdzie założony został najostrzej chroniony park narodowy w całym kraju.  Leżą one na powierzchni trzech landów: Tyrolu, Karyntii i Salzburga. Główny szczyt (i jednocześnie najwyższy w Austrii) to Grossglockner, sięgający 3798 m n.p.m. i jest to druga co do wybitności (tzn. najbardziej wyróżniający się wierzchołek spośród okolicznych wzniesień) góra w całych Alpach. Zabierzemy Was w niezwykłe  miejsca warte odwiedzenia...

Zobacz daty i pełną ofertę: https://nh1.pl/produkt/13/4

SŁOWACKI RAJ - TRZY PEŁNE DNI

Ostatnie nasze wyjazdy do Słowackiego Raju okazał się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też postanowiliśmy ponownie w 2018 roku organizować wyjazd do tego malowniczego miejsca. Serdecznie zapraszamy Państwa na zorganizowany wyjazdy do Słowackiego Raju na pełne 3 dni. Starujemy od kwietnia do września w każdy ostatni weekend miesiąca.

Zobacz daty i pełną ofertę: https://nh1.pl/produkt/11/4

WIELKA I MAŁA FATRA - JESTEŚ W RAJU!!!

Wyjazd weekendowy w góry na Słowacji wiosną i latem to piękny czas. Kolory otaczającej przyrody zapierają dech w piersiach. Jeśli dołączyć do tego niesamowite górskie krajobrazy, jesteśmy w raju.

Zobacz daty i pełną ofertę: https://nh1.pl/produkt/3/4

Zobacz inne ciekawe oferty wyjazdowe na naszej stronie www.nH1.pl. Organizujemy również na życzenie klienta indywidualne wypady w gronie znajomych już od 5 osób. Masz pytania, dzwoń 721 999 440 lub pisz na biuro@nh1.pl