Muzyka, która chwyta za serca! LEO ROJAS w Warszawie!

Muzyka, która chwyta za serca! LEO ROJAS w Warszawie!

  • Admin
Niesamowity artysta Leo Rojas w Listopadzie oczaruje Warszawę!

Dźwięki, które wydobywa koją jak długie wakacje nad morzem, czy górskie wędrówki. Muzykę, którą gra chwyta za serce i powoduje, że przez ciało przepływa przyjemny dreszcz ekscytacji! Dźwięki jakie docierają do uszu słuchaczy zabierają ich w podróż do zupełnie innego, niezwykłego wymiaru!

Mowa o Leo Rojas który zaczaruje Warszawę w sobotni wieczór 16 Listopada 2019 roku o godzinie 19:00. Na ten kameralny koncert w hotelu "Sangate Hotel Airport"  jedzie cały Świat. Nie może Ciebie zabraknąć.  

Zapowiedz kameralnego koncertu w Warszawie.

To już czwarty koncert w Polsce, poprzednie zorganizowaliśmy w Zakopanem, Kielcach i Świnoujściu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Teraz czas na kameralny występ Leo Rojas z zespołem w Warszawie. 


Muzyka rdzennych Indian

Leo Rojas, znany na całym świecie mistrz czarowania dźwięków zaprezentuje nam repertuar łączący w sobie tradycyjną muzykę Indian z Ekwadoru z muzyką pop. A to wszystko za pomocą nieprzeciętnego instrumentu -  fletni.

Kochają go fani z całego świata

Leo Rojas swoją sławę uzyskał dzięki programowi Mam Talent w Niemczech, gdzie przyjechał w odwiedziny do ojca. Związany jest jednak z rdzennymi Indianami z Ekwadoru. W wirtuozerski sposób artysta wykonuje połączenie etnicznej muzyki indiańskiej przeplatanej największymi hitami muzyki pop. Jego aranżacje hitów takich jak El Condor Pasa czy Ostatni Mohikanin mają jeszcze większą moc rażenia niż oryginały. A jego utwory mają setki milionów odsłon w internecie. Jego muzyka pomimo spokojnych dźwięków, rozpala każdego.

Na jego występy przyjeżdżają fani z Kanady, USA, Chin, Tajlandii, Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, oraz z całej Europy Środkowej. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś i dołącz do tego niezwykłego wydarzenia! Liczba miejsc jest mocno ograniczona! 

Bilety już dostępne u organizatora! 

Bilety na niesamowite wydarzenie KAMERALNY KONCERT LEO ROJAS Z ZESPOŁEM (ponad 90 minutowy występ) już można zamawiać na naszej stronie w dziale bilety. Przedsprzedaż biletów w promocji zaczynają się już od 140 zł. Należy wybrać interesujący nas sektor. Ilość biletów ograniczona. Dostępnych jest tylko 700 biletów. Przejdź do działu bilety, klikając w zdjęcie sektorów po niżej. 


 

Link zakupów biletów on-line 

UWAGA: Bilety zakupione od dnia 08.11.2019 Nie są wysyłane! Bilety będą do odebrania przed koncertem w biurze organizatora koncertu w Hotelu. Biuro czynne będzie przed koncertem od godziny 14:00. 
BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ ON LINE: 
BILETY ELEKTRONICZNE link: https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/leo-rojas/ 

 

ORAZ W SKLEPACH: 

 
 

After Party po koncercie Leo Rojas 

Po koncercie Leo Rojas odbędzie się AFTER PARTY w Hotelu przy i muzyce na żywo zespołu AHAJU FUSION BOLIWIA. z poczęstunkiem w formie szwedzkiego stołu. W imprezie będzie uczestniczył Leo Rojas wraz zespołem. Ilość miejsc: 50 Bufet przygotowany przez kucharzy Hotelu i uzupełniany na bieżąco przez 4 godziny po koncercie!!! Alkohol we własnym zakresie. 

Jeśli jesteś spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu

Zapewnimy nocleg w hotelu Sangate Hotel Airport (miejsce koncertu) który położony jest zaledwie 800 metrów od międzynarodowego lotniska Chopina, tuż przy głównej trasie prowadzącej do centrum miasta. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 7 km . 

  • Nocleg w pokoju dwuosobowym (1 noc) w Sangate Hotel Airport dla dwóch osób ze śniadaniem w dniu koncertu. (16-17.11.2019) Zakupisz tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/250/5 
  • Nocleg w pokoju dwuosobowym (1 noc) w Sangate Hotel Airport dla jednej osoby ze śniadaniem w dniu koncertu. (16-17.11.2019) Do pokoju zostanie dokwaterowana 1 osoba (Pani z Panią, Pan z Panem) Zakupisz tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/251/5 
  • Nocleg w pokoju jednoosobowym (1 noc) w Sangate Hotel Airport dla ze śniadaniem w dniu koncertu. (16-17.11.2019) Zakupisz tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/252/5 

Przed koncertem Leo Rojas wystąpią.


Leo Rojas to nie jedyna atrakcja wieczoru! Tego dnia dla gości zagra również niesamowici artyści z polski i Boliwii 

Tadek Wasilewski Jego aranżacje muzyczne są zbliżone do brzmień bałkańskich, romskich i latyno. Połączenie wokalu z fletnią Pana i harmonijką tworzy niesamowity klimat!


 
Przemek Górecki młody ambitny muzyk, który w Świnoujściu porwał publiczność do wspólnej zabawy.. Nie zabraknie go również w Warszawie. Zagra również, pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. który później będzie towarzyszył i zabawiał uczestników After Party. Zespół będzie z nami już po raz trzeci.


 

Nie czekaj, ilość miejsc ograniczona. Kup bilety już dziś, i ciesz się niesamowitym koncertem.

--------------------
Organizator: nH1.pl biuro@nh1.pl tel. +48 721 999 440
-------------------


Strona Facebook:

Strona koncertu:

 
Zobacz poniżej największe przeboje Leo Rojas i jego koncerty w Polsce i Zagranicą. Do zobaczenia w Warszawie 16.11.2019