Niesamowity artysta Leo Rojas w lipcu oczaruje polskie wybrzeże

Niesamowity artysta Leo Rojas w lipcu oczaruje polskie wybrzeże

  • Admin
Muzyka, którą gra chwyta za serce i powoduje, że przez ciało przepływa przyjemny dreszcz ekscytacji! Dźwięki jakie docierają do uszu słuchaczy zabierają ich w podróż do zupełnie innego, niezwykłego wymiaru! Mowa o Leo Rojas – artyście, którego pokochali fani z całego świata.  


 

Wielkimi krokami zbliża się koncert, podczas którego Leo oczaruje polskie wybrzeże. Już 20 lipca 2019 r. zagra w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu. O występie jest głośno na całym świecie, czekają na niego fani ze wszystkich kontynentów, nie może Cię zabraknąć!  

   

Bilety na to niezwykłe wydarzenie można zamówić w sklepie organizatora https://nh1.pl/products/0/5  w największym portalu biletowym www.e-bilet.pl oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce.  Ilość biletów jest ograniczona! Koncert cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a amfiteatr pomieści jedynie 2000 osób. 


KUP BILET ON-LINE NA KONCERT NA STRONIE ORGANIZATORA KLIKNIJ << 

LUB NA STRONIE: https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/leo-rojas/ 
ORAZ W SKLEPACH MEDIA MARKT W CAŁEJ POLSCE


Leo Rojas gra na panflucie – instrumencie popularnym w Ameryce Południowej. Za jego pomocą artysta wykonuje rdzenną muzykę Indian Ameryki Południowej. Do najbardziej znanych utworów należą: „Son of Ecuador”, „El Cóndor Pasa” oraz znane światowe hity, wśród których znajdują się m.in. „The Circle of Life”, z filmu animowanego Król Lew oraz „The Lonely Shepherd”, ze ścieżki dźwiękowej filmu Kill Bill. 


Leo to jeden z ostatnich, prawdziwych Indian Amerykańskich, który do Europy przybył z Ekwadoru. Najpierw zamieszkał w Hiszpanii, skąd później przeniósł się do Niemiec. Tam zasłynął, wygrywając 5. edycję niemieckiego show Mam Talent. Dziś jest znany i uwielbiany na całym świecie.
To już trzeci taki koncert w Polsce. Poprzednie odbyły się w Zakopanem i Kielcach, gdzie artysta podbił serca ludzi z całego świata! Na jego występy przyjeżdżają fani z Kanady, USA, Chin, Tajlandii, Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, oraz z całej Europy Środkowej. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś i dołącz do tego niezwykłego wydarzenia! Liczba miejsc jest mocno ograniczona!

Leo Rojas to nie jedyna atrakcja wieczoru! Tego dnia dla gości zagra również niesamowity polski artysta Tadek Wasilewski! Jego aranżacje muzyczne są zbliżone do brzmień bałkańskich, romskich i latyno. Połączenie wokalu z fletnią Pana i harmonijką tworzy niesamowity klimat!


Zagra również, pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. który później będzie towarzyszył i zabawiał uczestników After Party o czym piszemy poniżej.


Po pełnym emocji koncercie, weź udział w całonocnym AFTER PARTY w klub przy plaży, z poczęstunkiem w formie szwedzkiego stołu oraz muzyką na żywo! Zagra, pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. Muzycy prezentują indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który sprawia, że zespół jest znany nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach!  Dostępnych jest tylko 150 miejsc, z czego zostały już ostatnie zaproszenia dostępne tutaj: https://www.nh1.pl/produkt/205/5 

 

Nie czekaj, ilość miejsc ograniczona. Kup bilety już dziś, i ciesz się niesamowitym koncertem.

--------------------
Organizator: nH1.pl biuro@nh1.pl tel. +48 721 999 440
-------------------


Strona Facebook:

Strona koncertu:

Po niżej kilka zdjęć z naszego ostatniego koncertu w Kielcach