Wyjazdy jednodniowe - zobacz gdzie z nami wyskoczyć

Wyjazdy jednodniowe - zobacz gdzie z nami wyskoczyć

  • Admin

Kochasz podróżować i zwiedzać, a odkrywca nowych miejsc to Twoje drugie imię? Jednak z różnych powodów nie możesz pozwolić sobie na dłuższy wyjazd? Nic straconego! Wybierz jeden z kameralnych, jednodniowych wyjazdów i ciesz się całym dniem wrażeń w jednym z niesamowitych miejsc. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.


Eksploracja (Pod)Ziemi Kłodzkiej

Wyrusz z nami, by eksplorować Jaskinię Niedźwiedzią – najdłuższą w całych Sudetach. Będziesz mieć okazję by zobaczyć naturalne formy skalne stalagmity, stalaktyty oraz stalagnaty. Trasa turystyczna umożliwia zobaczenie aż 500 m jaskini! Kolejną atrakcją będzie Kopalnia Uranu w Kletnie. Działała ona w latach 1948-1953, wykorzystując m.in. kilka średniowiecznych sztolni, w których w przeszłości prowadzono wydobycie żelaza, srebra i miedzi. Trzecią zaplanowaną atrakcją jest poszukiwanie cennego kruszcu. Kopalnia Złota w Złotym Stoku, która oferuje klika tras i różnych atrakcji będzie kolejnym celem na trasie. Zwiedzimy podziemną trasę turystyczną, średniowieczną Osadę Górniczą, Sztolnię Ochrową a wisienką na trocie będzie podziemny spływ łodzią.

Dostępne daty i terminy: https://www.nh1.pl/produkt/229/15 


Jednodniowy wyjazd do Kazimierza Dolnego

Niezapomniana wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast Polski – Kazimierza Wielkiego. Mała miejscowość położona na Płaskowyżu Nałęczowskim ma odwiedzającym wiele do zaoferowania. W programie wyjazdu znajduje się Wąwóz Korzeniowy, miejsce rodem z powieści Tolkiena. Renesansowe Kamienice Przybyłów, Kościół ufundowany przez samego Kazimierza Wielkiego. Ruiny zamku z XIV-CVI wieku oraz Baszta z XIII wieku, z której można zobaczyć panoramę całego miasteczka.

Dostępne daty i terminy, Wyjazd z Katowic i Krakowa: https://www.nh1.pl/produkt/226/15  wyjazd z Kielc: https://www.nh1.pl/produkt/220/15 


Rysy od strony słowackiej w jeden dzień

Weź udział w jednodniowym wypadzie na Rysy od strony słowackiej! Wejście na Rysy jest więc możliwe zarówno od strony Polskiej, jak i Słowackiej. Wybierając pierwszą opcję, należy liczyć się z tym, że trasa jest nieco trudniejsza. Może być także przepełniona przez turystów, przez co wędrówka będzie dłuższa i mniej komfortowa. Droga na szczyt od strony Słowackiej jest krótsza i przyjemniejsza. Wyrusza się z 1300m., a nie z 972m. tak jak od strony polskiej. Wędrując po stronie słowackiej można także odwiedzić legendarną Chatę pod Rysami (2250m.), czyli najwyżej położone schronisko w Tatrach! Trasa na szczyt i z powrotem zajmuje około 9h. Nie musisz martwić się o przewodnika, komfortowy przejazd i ubezpieczenie! Wszystkim zajmiemy się my! Ty wykorzystaj czas na podziwianie przepięknej panoramy Tatr!

Dostępne daty i terminy: https://www.nh1.pl/produkt/12/15 


Dzień w Słowackim Raju

Fantazyjne wąwozy, malownicze wodospady, niezwykłe wychodnie i okna skalne, piękne formy krasowe, a nawet jedna z największych jaskiń lodowych na świecie, wszystkie te malownicze pejzaże można znaleźć naprawdę niedaleko, bo tuż za południową granicą Polski – u naszych sąsiadów Słowaków. Zajmujący niemal 200 km2 płaskowyż, zwany Słowackim Rajem od 1988r. stanowi jeden najmłodszych Parków Narodowych w Europie. Spędź trzy, niesamowite dni podziwiając cuda przyrody, jakie oferuje Park Narodowy Słowacki Raj. Wędruj niezwykle położonymi kładkami, mostkami i drabinkami rozciągającymi się nad malowniczymi kanionami i zapierającymi dech w piersiach wąwozami. Zobacz jedną z największych jaskiń lodowych o objętości 110 000m3 lodu!

Dostępne daty i terminy: https://www.nh1.pl/produkt/228/15 


Skalne miasto w Czechach w jeden dzień

Każdy z nas pamięta jeszcze dziecięce marzenia o tym, żeby choć na chwilę przenieść się do zaczarowanej krainy. Spacerować bajkowymi labiryntami, gdzie zachwyca fantazyjna przyroda, a otoczenie wygląda jak z bajki! Nic prostszego! Wystarczy przekroczyć czeską granicę, aby spacerując po piaskowych labiryntach i meandrach skalnych miast poczuć się niczym filmowy bohater! Nie ma w tym ani trochę przesady, bo skalne miasto w czeskim Adršpach posłużyło za plan filmowy hollywoodzkim twórcom ekranizacji powieści C.S. Lewisa Opowieści z Narni. Unikalna atrakcja zachwyci każdego miłośnika malowniczych widoków! Wyrusz z nami w tę niesamowitą, bajkową podróż!

Dostępne daty i terminy: https://www.nh1.pl/produkt/227/15 


Więcej informacji udzielamy również telefonicznie w godzinach od 9:00 - 18:00 pod nr telefonu 721 999 440 lub e-mail: biuro@nh1.pl 

Zobacz nasze inne propozycje wyjazdów kilkudniowych: https://www.nh1.pl/products/0/4  Do zobaczenia na wyjazdach...

Poniżej kilka fotek z naszych ostatnich wyjazdów.