MAJÓWKA W TATRACH – PIĘĆ DNI WRAŻEŃ

MAJÓWKA W TATRACH – PIĘĆ DNI WRAŻEŃ

  • Admin
Weź udział w pięciodniowym, zorganizowanym wyjeździe w Tatry, w trakcie weekendu majowego. Pełne 5 dni, z przejazdem, wycieczkami, noclegami i wyżywieniem dwa razy dziennie w cenie 750 zł. Nie czekaj, zarezerwuj już dziś

Tatry reprezentują krajobraz wysokogórski typu alpejskiego. Wznoszą się na granicy Polski i Słowacji, tworząc malownicze widoki na obszarze niemal 800 km. Na terytorium Polski znajduje się jedynie 20% pasma górskiego, 174 km długości stanowią, charakteryzujące się najbardziej efektywną rzeźbą skalną Tatry Wysokie oraz Tatry Zachodnie. Tatrzański krajobraz słynnie z obfitości w wody, urzekające stawy wspaniale komponują się z górską scenerią. Najgłębszy, Wielki Staw leży w Dolinie Pięciu Stawów po polskiej stronie Tatr. U stóp Mięguszowieckich Szczytów znajduje się urzekające i najsłynniejsze wśród tatrzańskich wód Morskie Oko.


Góry słyną również z niezwykłej fauny i flory, do której należą rosnące tam brzozy karpackie, jarzębiny i limby oraz górskie gatunki zwierząt: kozice, świstaki i niedźwiedzie. Ze względu na niezwykłe walory, całe Tatry znajdują się pod ochroną, będąc częścią Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Głównym ośrodkiem turystycznym polskich Tatr jest położone pod Giewontem – Zakopane. Popularność miasta i zwiększająca się co roku, ilość odwiedzających go przyjezdnych, zaskakuje nawet miejscowych. Leżące u stóp Tatr Zakopane jest najwyżej położonym miastem w Polsce. Każdy odwiedzający znajdzie tutaj coś dla siebie, zaczynając od wspaniałych górskich widoków i wędrówek, przez świetnie zachowane zabytki, liczne muzea i galerie, aż po niesamowitą i wciąż żywą kulturę oraz obyczajowość rodowitych górali.


Tatry to również urzekające doliny. Najdłuższa i najbardziej wysunięta na zachód Dolina Chochołowska ma długość 10 km i zbudowana jest ze skał osadowych i krystalicznych. Jej nazwa pochodzi od znajdującej się niedaleko miejscowości Chochołów, przez wieki wykorzystywanej do wypasu krów i owiec. Dziś w miasteczku znajdują się największe Termy na całym Podhalu, oferujące swoich gościom ponad 30 basenów o różnej specyfice. Można wybierać spośród: strefy leczniczej z wodą siarkową, jodowaną i solankową, stanowisk z hydromasażem, rwącej rzeki, gejzerów wodnych oraz wielu innych atrakcji. Woda ma temperaturę od 32 do 36 stopni, dlatego w basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w chłodne dni. Do dyspozycji gości jest również największe na Podhalu saunarium, ze wspaniałą, przeszkloną suną widokową, z której rozciąga się widok na całe Tatry.


Dolina Kościeliska to najbardziej znana z tatrzańskich dolin. Jej nazwa pochodzi od kościółka dla robotników, którzy pracowali w tej okolicy podczas wydobywania rud metali. Dolina tworzy długi na 9 km, skalny wąwóz, którego dnem przepływa Kościeliski Potok. Dolina pełna jest bogatych w malownicze krajobrazy szlaków, prowadzących przez łąki, lasy i polany. Znajduje się tutaj także aż 5 dostępnych dla turystów jaskiń: Mroźna, Mylna, Raptawicka, Obłazkowa i Smocza Jama.

Wyjazdy z miast: 

*Warszawa, Radom, Kielce, Katowice, Sosnowiec, Kraków

Data wyjazdu:  01.05.2019 - 05.05.2019  Ilość miejsc ograniczona: 30 osób.  Cena: 750 zł 

Cena obejmuje:


  • Pełne 5 dni atrakcji (planowany przyjazd do obiektów: 1.05. o godzinie 10:00, wyjazd z Tatr 05.05.2019 o godzinie 16:00)
  • Przejazd do miejsca zakwaterowania luksusowym busem lub autokarem
  • Zakwaterowanie w pokojach 2- lub 3- osobowych, w nowych pokojach z łazienkami. Miejsce noclegu to Ząb – najwyżej położona miejscowość w Polsce)
  • Wyżywienie dwa razy dziennie (śniadanie i obiadokolacja) 
  • Transport na planowane wycieczki: wędrówki po górach, tatrzańskie doliny, wycieczka do Zakopanego, pobyt w basenach termalnych w Chochołowie. 
  • Imprezę integracyjna przy grillu.


Cena nie zawiera: biletów do atrakcji.

Ilość miejsc ograniczona: 30 osób. Masz pytania? Napisz: biuro@nh1.pl lub zadzwoń: 721 999 440

Kup wycieczkę On-Line klikając w link: https://www.nh1.pl/produkt/14/4