Niezwykły koncert Leo Rojas w Świnoujściu!

Niezwykły koncert Leo Rojas w Świnoujściu!

  • Admin
Tego wyjątkowego artystę kochają fani z całego świata. Podczas słuchania jego utworów, ciarki są murowane. Dźwięki, które gra, przenoszą słuchacza w niezwykły wymiar, który nie sposób opisać słowami. Ta muzyka chwyta za serce!


 

O koncercie jest głośno już na całym świecie! Czekają na niego fani ze wszystkich kontynentów. 20 lipca 2019r. w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu, wystąpi niezwykły artysta Leo Rojas! Przed Leo wystąpi pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. 

   

Leo Rojas gra na panflucie, instrumencie używanym najczęściej w Ameryce Południowej. Wykonuje rdzenną muzykę Indian Ameryki Południowej. Są to utwory takie jak „Son of Ecuador”, czy „El Cóndor Pasa” oraz znane światowe hity, wśród których znajdują się m.in. „The Circle of Life”, z filmu animowanego Król Lew oraz „The Lonely Shepherd”, ze ścieżki dźwiękowej filmu Kill Bill. 

Artysta jest jednym z ostatnich, prawdziwych Indian Amerykańskich, który do Europy przybył z Ekwadoru. Najpierw zamieszkał w Hiszpanii, skąd później przeniósł się do Niemiec. Tam zasłynął, wygrywając 5. edycję niemieckiego show Mam Talent. Dziś jest znany i uwielbiany na całym świecie.  

To już trzeci taki koncert w Polsce. Poprzednie odbyły się w Zakopanem i Kielcach, gdzie artysta podbił serca ludzi z całego świata! Na jego koncerty przyjeżdżają fani z Kanady, USA, Chin, Tajlandii, Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, oraz z całej Europy Środkowej. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś i dołącz do tego niezwykłego wydarzenia! Liczba miejsc jest ograniczona!

Po pełnych emocji 90 minutach koncertu, weź udział w całonocnym AFTER PARTY w klub przy plaży, z poczęstunkiem w formie szwedzkiego stołu oraz muzyką na żywo! Zagra, pochodzący z Boliwii zespół AHAJU FUSION BOLIWIA. Muzycy prezentują indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który sprawia, że zespół jest znany nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach!  Dostępnych jest 150 miejsc.  Link do zakupu zaproszenia After Party  <<< KLIKNIJ TUTAJ