Pięciodniowy Sylwester w Tatrach i Pieninach 2019/2020

Pięciodniowy Sylwester w Tatrach i Pieninach 2019/2020

  • Admin
Sylwester w Tatrach 2019/2020 (wyjazd 5 dniowy) 

Zorganizowany wyjazd Sylwestrowy w Tatry i Pieniny. Pełne 5 dni, (29.12.2019-02.01.2020) Noclegi w pensjonatach w Pieninach, z widokiem na Tatry, blisko zalewu Czorsztyńskiego. Cisza i spokój z dala od zgiełku, i kolejek do wszystkiego.Wszystkie pokoje z łazienkami (pokoje 2 ,3 i 4 osobowe) Obiekty położone są około 20 minut spacerem od zalewu Czorsztyńskiego i ruin Zamku Czorsztyńskiego. Bliskość stoków narciarskich, sklepów, oraz wspaniałego widoku na całe Tatry i Pieniny. Podczas pobytu, serwowane śniadania i obiadokolacje.

Przez pełne pięć dni zaplanowaliśmy kilka atrakcji, w większości wyjazdy na Słowację, gdzie jest zdecydowanie mniej tłoczno a i wiele bardzo ciekawych atrakcji. W noc Sylwestrową zabawa z zespołem góralskim. Menu:  dania gorące, zimna płyta, napoje ciepłe i zimne, ciasta, owoce.

Wyjazd w godzinach mocno porannych 29.12.2018 (sobota) z miast: Radom, Kielce, Kraków, Katowice, Warszawa. Przyjazd w Tatry w okolicach godziny 10.00.

Dzień 1 

Przyjazd do pensjonatów w okolicach godziny 10:00, zakwaterowanie, czas wolny.  (Możliwość wyjazdu do Szczawnicy)

Nasze propozycje na czas wolny: 
narty, spacer nad zalew, zwiedzanie zamku w Czorsztynie.
 
Godzina 18:00 Obiadokolacja, 
Dzień 2  

Godzina 8.30- 10:00 śniadanie 
Godzina 10.30 wyjazd. Przejazd na Słowację. 

Zwiedzanie:
Ścieżki w Koronach Drzew Bachledka otwarta w zeszłym roku cieszy się niezwykła popularnością, rozprzestrzenia się przepiękny widok na Tatry. Nie jest to zwykły spacer, tutaj spacerujesz nie po ziemi, ale wśród wierzchołków sosen i świerków, na wysokości 24 metrów nad ziemią. Całość trasy to 1234 metry (choć sama ścieżka ma 603 metry).Zwieńczeniem trasy jest 32 metrowa wieża widokowa z przepiękną panoramą Tatr i Pienińskiego Parku Narodowego.Jaskinia Bielańska (Belianska jaskyňa) jest jedną z najczęściej odwiedzanych udostępnionych jaskiń na Słowacji. Oprócz dziwacznych form skalnych jest znana dzięki bogactwu występowania kalcytowej sintrowej ornamentyki. Pomimo faktu, że zainteresowanie atrakcjami przyrodniczymi jaskini trwa od ponad 125 lat, okoliczności jej powstawania nie są do dziś w pełni wyjaśnione.Godzina 18:00 przyjazd do pensjonatu Obiadokolacja, czas wolny. 

Możliwość zorganizowania kuligu z pochodniami, ogniskiem i kiełbaskami.

Dzień 3 

Godzina 8.30- 9:30 śniadanie 
Godzina 10.00 wyjazd. Przejazd na Słowację. 

Wycieczka w doliny Tatr Słowackich, spacer do Popradzkiego Stawu, dawniej Rybi Staw, Mały Rybi Staw to jedno z piękniejszych tatrzańskich jezior, znajduje się u wylotu Doliny Złomisk na wysokości 1949 m n.p.m. Staw ma powierzchnię 6,88 ha i głębokość 17,6 m. Jest jednym z nielicznych tatrzańskich jezior, w którym naturalnie występują ryby. Z Doliny Złomisk spływa do niego Zmarzły Potok, natomiast w kierunku południowym wypływa Potok Krupa (ten później łączy się z Potokiem Mięguszowieckim dając początek rzece Poprad).  Wokół jeziora ułożona jest szeroka, wygodna ścieżka (żółty szlak), idealna na spacer, po drodze odbija czerwony szlak na Przełęcz pod Osterwą (Sedlo pod Ostrvou).Narty: W tej okolicy jest kilka ciekawych tras narciarskich, chętni mogą poszaleć. UWAGA: Możliwość organizacji dla zainteresowanych w tym dniu wjazdu na drugi co do wielkości szczyt Tatr Łomnica. Koszt około 50 euro od osoby. Wymagana dużo wcześniej rezerwacja i opłata. Na sam szczyt wjeżdża tylko 14 osób, czas przebywania na szczycie 50 minut.Godzina 18:00 Przyjazd do pensjonatu Obiadokolacja.

Godzina 20.30 Zabawa Sylwestrowa 

Możliwość wyjścia o północy na taras widokowy, skąd można podziwiać sztuczne ognię widoczne z całego Podhala.

Dzień 4 

Godzina 9.00 - 10:30 Śniadanie 
Godzina 11.00 wyjazd. Przejazd na Słowację. 

Wypoczynek w TATRALANDIA jest to największy całoroczny park wodny w centralnej Europie. Składa się z dwóch części: odkrytej, która działa latem i zadaszonej, czynnej cały rok. Serce Aquaparku stanowi źródło wody termalnej, znajdujące się na głębokości 2500m, której temperatura wody sięga 60,70C. Kąpiel w basenach Tatralandii ma działanie lecznicze, szczególnie w przypadkach schorzeń układu oddechowego i ruchowego. 

Dla narciarzy stoki narciarskie na Słowacji.

Godzina 18:00 Obiadokolacja Dzień 5 

Godzina 9.00- 10:30 śniadanie 
Godzina 11.00 wyjazd z pod pensjonatu. 

Pożegnanie z górami, Szczawnica i spacer "Drogą Pienińską" łatwa i przyjemną droga z niesamowitymi widokami.

Szczawnica czas wolny. Godzina: 16:00 Wyjazd w drogę powrotną 


Cena promocyjna 980 zł, cena standardowa 1160 zł (osoba) dzieci do lat 14 - 10% zniżki.
Możliwość płatności w 2 równych ratach, pierwsza wplata przy podpisaniu umowy 2 wplata do dnia 10 grudnia.
Kup w naszym sklepie on-line: SYLWESTER W TATRACH

Cena zawiera:
  • przejazd na trasie w/w miast autobusem, wycieczki.
  • cztery śniadania, cztery obiadokolacje
  • zabawę sylwestrową z zespołem góralskim, menu:  dania gorące, zimna płyta, napoje ciepłe i zimne, ciasta, owoce.
  • cztery noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych
  • ubezpieczanie
  • opieka pilota

Cena nie zawiera:
  • Biletów wstępu do w/w atrakcji z programu. Około 40 euro.
  • Organizacja kuligu 90 zł od osoby.

 
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu. Nie odpowiada za ewentualne nie czynne w/w atrakcje z przyczyn nie zależnych od organizatora.


Więcej informacji i zapisy: biuro@nh1.pl tel 0048 721 999 440 Foto/Internet