NH1 TEAM się powiększa - poznajcie Alex!

NH1 TEAM się powiększa - poznajcie Alex!

  • Admin
Coraz więcej wycieczek, coraz więcej destynacji, więc coraz więcej nas dla Was! Rozkręcamy się w tempie błyskawicznym, więc potrzebujemy coraz więcej osób w naszym NH1 TEAM. Do ekipy Biura Podróży NH1 dołączyła właśnie Alex, z którą wspólnie pokażemy Wam atrakcje, które odwiedzacie z nami potem Wy!
 

 
Witamy Aleksandrę w zespole. Ona sama tak mówi o sobie

Aleksandra, dla znajomych Alex, z ogromną pasją do fotografii – zarówno przed jak i za obiektywem. Z nieco męskim upodobaniem do „Gwiezdnych wojen”, „Obcego”, filmów wojennych oraz ryku silników motocyklowych i muscle cars.

Uzależniona od Netflixa i chipsów. Idealny taktyk i kompan do gier komputerowych i nie tylko. Miłośniczka czerpania z życia wszystkimi zmysłami. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt, delektowania się jedzeniem, wiatru we włosach i piasku pod stopami. Wrażliwiec z dziecięcą radością życia. Lojalna przyjaciółka, której lepiej nie zajść za skórę. Taki tygrys w ciele kotka.
Naszą współpracę z Aleksandrą rozpoczęliśmy od miejsca, o którym jeszcze jest cicho, ale o którym będzie wkrótce BARDZO głośno!

Nazywa się NA KRAŃCU ŚWIATA i rzeczywiście znajduje się na daleko od cywilizacji, wysoko – słowem – bliżej stamtąd do gwiazd niż do ziemskiego padołu. Co będzie tam na Was czekać, zdradzają pierwsze zdjęcia. Jednak to tylko mała część. Atrakcji będzie tam mnóstwo, a pobyt NA KRAŃCU ŚWIATA - niezapomniany!


na krancu swiata - biuro podrozy nh1


Aleksandrze się bardzo spodobało, więc jesteśmy pewni, że i Wam na pewno się spodoba! To ustronne miejsce, z dala od cywilizacji, w sam raz na weekendowy wypad w góry, szczególnie gdy lubicie ciszę i blisko kontakt z naturą.


na krancu swiata - biuro podrozy nh1


Szczegóły wkrótce!

Obserwujcie nas!


na krancu swiata - biuro turystyczne nh1