BON TURYSTYCZNY zrealizujesz w NH1! Zafunduj swoim dzieciom i sobie niezapomniany wypoczynek

BON TURYSTYCZNY zrealizujesz w NH1! Zafunduj swoim dzieciom i sobie niezapomniany wypoczynek

  • Admin
Bon turystyczny został wprowadzony do użytku. Jest on formą wsparcia dla osób chcących wykupić wypoczynek na terenie Polski. W Biurze Podroży NH1 również akceptujemy bon turystyczny.

Po wielu miesiącach ustalania szczegółów już wiemy, kto dostanie bon turystyczny, i w jaki sposób będzie go mógł zrealizować.

NH1 zaprasza i zachęca do wykorzystania bonu turystycznego na ofertę turystyczną. Oferujemy wycieczki, wyjazdy, noclegi, spływy kajakowe i wiele innych wspaniałych form wypoczynku, których cenę można obniżyć bonem turystycznym.


bon turystyczny na wakacje


Biuro Podróży NH1 jest podmiotem uprawnionym do akceptacji bonu turystycznego, co można sprawdzić tutaj. Poniżej załączmy zrzut ekranu ze strony bonturystyczny.gov.pl, na którym widniejemy jako podmiot uprawiony do otrzymywania zapłaty bonem turystycznym. Podmiot prowadzący Biuro Podróży NH1 to TUR-MEDIA Sp. z o.o.

 

bon turystyczny lista podmiotow


W NH1 akceptujemy zapłatę bonem turystycznym za wszystkie produkty z naszej oferty, które są realizowane w granicach Polski.

 

Bon turystyczny – najważniejsze informacje:

  • Bon turystyczny ma wartość 500 złotych (1000 złotych na dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności)
  • Bon turystyczny przysługuje na każde dziecko do 18 roku życia
  • Bon turystyczny przysługuje niezależnie od dochodów
  • Bon turystyczny przysługuje również dzieciom rodziców pracujących za granicą
  • Bon turystyczny otrzymamy po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) na www.zus.pl. Należy wybrać zakładkę „Ogólny” i przejść do zakładki „Polski Bon Turystyczny”, a dalej „Mój bon”. Należy uzupełnić swój aktualny e-mail oraz numer telefonu komórkowego.
  • Bon turystyczny jest dokumentem elektronicznym, ma formę unikalnego, 16-cyfrowego numeru, który przyjdzie za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany numer telefonu lub adres poczty elektronicznej
  • Bonu turystycznego nie można wymienić na gotówkę
  • Bon Turystyczny można wykorzystać aż do 31 marca 2022 r.

NIE CZEKAJ!
ZREALIZUJ SWÓJ BON TURYSTYCZNY W NH1 I SPRAW FRAJDĘ SOBIE I SWOIM DZIECIOM!


bon turystyczny na dziecko